Skimmer Havuz Sistemleri

0
47 views
Skimmer Havuz Sistemleri

Skimmer Havuz Sistemleri

Havuzlar günümüzde oldukça teknolojik sistemler ile inşa edilmektedir. Geçmişteki havuz tasarımlarının büyük çoğunluğu betonarme olarak inşa edilen modellerden oluşmuştur. Betonarme modele sahip havuzlar uzun süreli bir inşa özelliğine sahiptir. Dayanıklı bir sistem olmasına rağmen maliyetlerin yüksek olması geri planda kalmasına neden olur. Bu eski teknolojilerin yerine yeni model havuz tasarımları kullanılmaya başlamıştır. Daha az malzeme kullanarak daha hızlı şekilde inşa edilebilen havuzlar sayesinde hem ekonomik hem de zaman tasarrufu sağlayan sistemlere sahip olunabilmektedir. Skimmer havuz sistemleri gibi sistemler bu yeni teknolojiye sahip ürün seçenekleri içerisinde yer alır.

Skimmer Havuz Sistemleri Kurulumu

Skimmer havuz sistemleri kolay ve hızlı bir kurulum sağlayan sistem olarak öne çıkmaktadır. Havuz kurulumu için tercih edilen yerin taban kaplaması yapıldıktan sonra havuz için özel profiller döşenir. Çelik malzemelerden tercih edilen profiller özel sistemler ile birbirine sabitlenir. Beton dökülerek ve vida sistemi ile sabitlenen profillerin üzerine kaplama malzemeleri döşenerek havuz inşa edilebilir hale getirilir. Daha sonra yalıtım malzemeleri ile yapılan kaplama sonrasında havuzun üst kısmı kaplanarak işlem bitirilir. Skimmer sistemi sayesinde havuzların taşan kısımları tekrar sisteme dâhil edilir. Bu şekilde hızlı şekilde kurulabilen havuz sistemleri her alanda tercih edilebilir. Evler ya da işyerleri için en ideal sistemler arasında sayılabilir.

Skimmer Havuz Sistemleri Avantajları

Skimmer havuz sistemleri sunduğu avantajlar sebebi ile her geçen gün daha fazla kişinin dikkatini çekmektedir. Yüksek teknoloji ile üretilen sistemlerin sunduğu en önemli avantaj, küçük veya dar alanlara dahi kurulum yapılabilmesidir. Açık ya da kapalı alanda az alanı olan kişilerin bile havuz sahibi olmasına imkan verir. İnşa süresinin kısa olması ve maliyetlerin düşük olması önemli bir diğer avantaj olarak görülür. Betonarme olan sistemlere göre daha hızlı şekilde kurulumunun yapılması ve kullanılabilir hale gelmesi sayesinde istenilen alanda değerlendirilebilir. Bunlara ek olarak yer altına ya da üstüne kurulabilir olması gibi pek çok avantaj sahiptir. Firma olarak bu yeni tasarım havuzların inşası ile ilgili hizmet vermekteyiz. Yirmi yıllık tecrübemizden faydalanarak sizde havuz sahibi olabilirsiniz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here