Portatif Havuz Modelleri

0
64 views
Portatif Havuz Modelleri

En Çok Tercih Edilen Portatif Havuz Modelleri

Peyzaj unsurları yapı sektörünün önemli bir ayağıdır ve her geçen gün yeni ürünlerle daha estetik, daha kullanışlı ürünler ortaya çıkmaktadır. İşte firmamızın imalat ve kurulumunu yaptığı portatif havuz modelleri bunlardan birisidir. Hem gözlerinize hem gönüllerinize hitap eden uygulamalar ile firmamız sektörün öncüleri arasında yerini almakta, ihtiyaca ve talebe özel üretimlerle tercihlere cevap vermektedir. Hızlı ve kaliteli uygulamalarımız her alanda kendine yer bulmakta, toprak içi, toprak üstü kurulumlarımızla dileyen herkesi havuz sahibi yapmaktayız.

Modern ve Kullanışlı Portatif Havuz Modelleri

Firmamızın imalatını ve kurulumunu yaptığı portatif havuz modelleri arasında oval formda, yuvarlak formda, sekizgen formda ve daha başka çeşitler mevcuttur. Tasarımlarımız tonlarca veya litrelerce suyu en iyi şekilde taşıyabilecek nitelikte hazırlanmaktadır.  Modellerimizin çeşidine göre merdiven eklenebilmekte, daha rahat kullanım için şık ve zarif merdiven tasarımlarıyla ürünlerimiz zenginleştirilebilmektedir.

Modellerimiz yüzme havuzunuzda harika bir konfor yaşamanız için gerekli bütün ayrıntılara sahiptir. Profesyonel kum filtrasyonu ve arıtma sistemleri sayesinde havuzlarınızı her daim tertemiz kullanabilirsiniz. Toprak üstü modellerde yer yüzeyi üstü keçe kaplama hizmetimiz vardır. Bu sayede havuzlarınızın yüzeyleri daha yumuşak olmakta ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Vakum süpürgeler ile daha kolay temizlenebilen modellerimiz havuz koruma örtüsüne de sahiptir. Havuz koruma örtülerimiz modellerimizle birebir uyumlu oldukları için dilediğiniz zaman kolayca kapatabilir, kullanmadığınız zaman koruma altına alabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Portatif Havuz Modelleri

Firmamız en modern ve en kullanışlı portatif havuz modelleri tercihe sunuyor. Ürünlerimiz özel üretim oldukları için kurulumları son derece hızlıdır. Ortalama 7 gün içinde havuzlarınız hazır olur. Bütün modellerimizde birinci sınıf malzemeyi birinci sınıf işçilikle buluşturuyoruz. Bu sayede ortaya birbirinden kaliteli ürünler çıkıyor. Güvenle kullanıma sunuluyor. Kendimize ve ürünlerimize güvendiğimiz için de ürünlerimize fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşı garanti veriyoruz. Dilerseniz modellerimizden herhangi birini tercih edebilir, dilerseniz de hayalinizdeki havuzun imal edilmesini isteyebilirsiniz. Kısa süre içinde taleplerinizi yerine getirir, sağlıklı ve uzun ömürlü havuzlarla sizleri baş başa bırakabiliriz.

Portatif havuz modelleri hakkında bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here