Portatif Bahçe Havuzu

0
99 views
Portatif Bahçe Havuzu

Portatif bahçe havuzu modelleri havuz çeşitleri içerisinde en çok rağbet gören ürünlerdir. Daha çok fiberglas malzemeden üretilen modeller farklı tasarımlarıyla dikkat çeker.

Fiberglasın kalite ve dayanıklılığı yanında kolay şekillendirilebilmesi de bu modellerin üstün özellikleridir. Klasik, ahşap, parlak görünümler hemen her zevke hitap eder zenginliktedir.

Son derece hafif olan bu ürünlerimiz taşınabilir yapılarıyla istenen alanda kullanılabilir. Dolayısıyla bahçelerinin dekorunu zaman zaman değiştirmek isteyenler için en ideal seçenektir. Her hangi bir su tesisatına ihtiyaç yoktur. Devir daim motorlu yapıları sayesinde içerisindeki suyla istenen görsel şölen rahatlıkla sergilenebilir. Led ışıklı modellerimiz havuzların görselliğine ayrı bir hava katarken akşamları ve geceleri mekanlara aydınlık bir hava katarlar.

Çevre Dekorları İçin Portatif Bahçe Havuzu

Portatif bahçe havuzu ürünlerimiz fiberglas ve betondan imal edilmektedir. Duvar şelalesi, yapay şelale, su perdesi, fıskiye gibi çeşitli detaylar barındırmaktadır. Ürünlerimiz çiçeklik dekoru yapmak isteyenler, kamelya ve çevre düzenlemeleri yapmak isteyenlerce tercih edilmekte, bahçelerin yeniden şekillendirilmesine yardımcı olmaktadır. Estetik ve zarafeti ile dikkat çeken ürünlerimiz birinci sınıf kalitededir. Hem görsel olarak hem de kullanım açısından üst düzey performans sağlarlar.

Ürünlerimiz farklı ağırlıklarda olsa da ideal kilolardadır. Boyutları geniş bir yelpazede sunulmuştur. Müşterilerimiz hazır modellerimiz içerisinden tercihte bulunabilecekleri gibi özel siparişler de vererek hayallerindeki havuzun gerçeğe dönüşmesini isteyebilirler. Işıklandırma sistemi için elektrikten yararlanan modellerimiz düşük elektrik tüketimiyle yüksek performans ortaya koyarlar. Bahçelerinde görsel bir şölen isteyenlerin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirler.

Özel Üretim Portatif Bahçe Havuzu

Portatif bahçe havuzu modelleri son yılların trend ürünlerindendir. Daha önce sadece süs amaçlı kullanılan bu havuzlar başarılı özellikleri sayesinde artık çok daha farklı alanlarda, farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Evlerinin bahçesinde yeterli alan olan kişiler yüzme havuzu olarak dahi bu modellerden yararlanmaktadır. Ayrıca ördek, kuğu gibi havyanlar için de bu ürünler tercih edilmektedir. Firmamız yirmi yılı aşkın tecrübesiyle hep daha iyiyi, hep daha yeniyi müşterilerine sunuyor. Özel tasarım ürünleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını beklentilerinin fazlasıyla karşılıyor. Tek yapmanız gereken hayalinizi bize belirtmek.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here